| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 255.00 мм |
| OUTER LENGTH | 300.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | P2 EFS |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 255.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 300.00 мм |
| INNER WIDTH: | 343.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 248.00 мм |
| INNER LENGTH: | 241.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 14.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА |
| MODEL: | P2 EFS |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 350.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 255.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 300.00 мм |
| INNER WIDTH: | 343.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 248.00 мм |
| INNER LENGTH: | 241.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ЧЕРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 14.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА |
| EAN | 4003482353905 |


