| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 255.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 300.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | P2 EFS |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 255.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 343.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 241.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 14.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА |
| МОДЕЛ: | P2 EFS |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 350.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 255.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 300.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 343.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 248.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 241.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ЧЕРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 14.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 2 АВАРИЙНИ КЛЮЧА |
| EAN | 4003482353905 |


