| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 280.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 180.00 мм |
| OUTER LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | Point-Safe P 1 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 280.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 180.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 273.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 173.00 мм |
| INNER LENGTH: | 141.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 7.500 kg |
| MODEL: | Point-Safe P 1 E |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH: | 280.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 180.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 273.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 173.00 мм |
| INNER LENGTH: | 141.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 7.500 kg |
| EAN | 4003482267608 |










