| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | Point-Safe P 1 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 273.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 173.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 141.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.500 kg |
| МОДЕЛ: | Point-Safe P 1 E |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 280.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 180.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 273.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 173.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 141.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 7.500 kg |
| EAN | 4003482267608 |










