| TYPE | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH | 340.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 220.00 мм |
| OUTER LENGTH | 140.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | PointSafe PW 2 S |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 340.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 220.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 140.00 мм |
| INNER WIDTH: | 298.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 177.00 мм |
| INNER LENGTH: | 85.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| MODEL: | PointSafe PW 2 S |
| TYPE: | МЕХАНИЧЕН |
| OUTER WIDTH: | 340.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 220.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 140.00 мм |
| INNER WIDTH: | 298.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 177.00 мм |
| INNER LENGTH: | 85.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4003482248607 |


