| ТИП | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 340.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 220.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 140.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | PointSafe PW 2 S |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 340.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 220.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 140.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 298.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 177.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 85.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | PointSafe PW 2 S |
| ТИП: | МЕХАНИЧЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 340.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 220.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 140.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 298.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 177.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 85.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4003482248607 |


