| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH | 170.00 мм |
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL: | HS-N17 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 3.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 230.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 170.00 мм |
| INNER WIDTH: | 228.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 168.00 мм |
| INNER LENGTH: | 166.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПРОХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| COLOUR: | СИВ |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.300 kg |
| EAN | 6902018017466 |


