| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 170.00 мм |
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ: | HS-N17 |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 3.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 230.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 170.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 228.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 168.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 166.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ПРОХОВО БОЯДИСВАНЕ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.300 kg |
| EAN | 6902018017466 |


