| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 430.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH | 370.00 мм |
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL: | HS-N200 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 40.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 430.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 370.00 мм |
| INNER WIDTH: | 425.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 195.00 мм |
| INNER LENGTH: | 300.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 11.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234202334 |


