| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 430.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 370.00 мм |
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ: | HS-N200 |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 40.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 430.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 370.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 425.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 195.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 300.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 11.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234202334 |


