| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH | 250.00 мм |
| Brand | MAUER |
| MODEL: | 154.008 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 4.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 170.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 250.00 мм |
| INNER WIDTH: | 270.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 130.00 мм |
| INNER LENGTH: | 232.00 мм |
| EMERGENCY CODE: | Yes |
| MATERIAL: | КОНСТРУКЦИОННА СТОМАНА |
| COVERING: | АНТИКОРОЗИОННО |
| COLOUR: | СИВ |
| PRODUCT WEIGHT: | 6.000 kg |
| EAN | 3800027620369 |


