| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| Марка | MAUER |
| МОДЕЛ: | 154.008 |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 4.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 170.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 270.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 130.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 232.00 мм |
| АВАРИЕН КОД: | Да |
| МАТЕРИАЛ: | КОНСТРУКЦИОННА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | АНТИКОРОЗИОННО |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 6.000 kg |
| EAN | 3800027620369 |


