| TYPE | ЕЛЕКТРОНЕН |
| OUTER WIDTH | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH | 200.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | YSG/200/DB1 |
| TYPE: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| DOOR THICKNESS: | 2.00 мм |
| OUTER WIDTH: | 310.00 мм |
| OUTER HEIGHT: | 200.00 мм |
| OUTER LENGTH: | 200.00 мм |
| INNER WIDTH: | 307.00 мм |
| INNER HEIGHT: | 197.00 мм |
| INNER LENGTH: | 180.00 мм |
| FIRE-RESISTANT SAFE: | No |
| EMERGENCY CODE: | No |
| MATERIAL: | СТОМАНА |
| COVERING: | ПРАХОВО |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.700 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | КЛЮЧ ЗА АВАРИЙНО ОТВАРЯНЕ |
| EAN | 5052847118290 |




