| ТИП | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА | 200.00 мм |
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ: | YSG/200/DB1 |
| ТИП: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| ДЕБЕЛИНА НА ВРАТАТА: | 2.00 мм |
| ВЪНШНА ШИРОЧИНА: | 310.00 мм |
| ВЪНШНА ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| ВЪНШНА ДЪЛЖИНА: | 200.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ШИРОЧИНА: | 307.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ВИСОЧИНА: | 197.00 мм |
| ВЪТРЕШНА ДЪЛЖИНА: | 180.00 мм |
| ОГНЕУПОРЕН СЕЙФ: | Не |
| АВАРИЕН КОД: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ПРАХОВО |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | КЛЮЧ ЗА АВАРИЙНО ОТВАРЯНЕ |
| EAN | 5052847118290 |




