| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | BEURER |
| MODEL: | HC 25 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| FOLDABLE HANDLE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.80 м |
| MOTOR TYPE: | DC |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 4211125103330 |



i
"" Today
| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | BEURER |
| MODEL: | HC 25 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| FOLDABLE HANDLE: | Yes |
| CABLE LENGTH: | 1.80 м |
| MOTOR TYPE: | DC |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.580 kg |
| EAN | 4211125103330 |