| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | HC 25 |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| СГЪВАЕМА ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.80 м |
| TИП МОТОР: | DC |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4211125103330 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | HC 25 |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| СГЪВАЕМА ДРЪЖКА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.80 м |
| TИП МОТОР: | DC |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.580 kg |
| EAN | 4211125103330 |