| POWER | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS | 4 |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | DYSON |
| MODEL: | HD07 VLPK/DPROSE |
| POWER: | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS: | 4 |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| TURBO JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | BLDC |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 5025155098554 |















