| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | DYSON |
| МОДЕЛ: | HD07 VLPK/DPROSE |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 4 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ТУРБО СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| TИП МОТОР: | BLDC |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 5025155098554 |















