| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | EH-NA7M-H825 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| CONCENTRATOR: | Yes |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| FOLDABLE HANDLE: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.016 kg |
| EAN | 5025232966226 |











