| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | EH-NA7M-H825 |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КОНЦЕНТРАТОР: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| СГЪВАЕМА ДРЪЖКА: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.016 kg |
| EAN | 5025232966226 |











