| POWER | 2400.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC9800 |
| POWER: | 2400.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.060 kg |
| EAN | 5038061135879 |







i
"" Today
Получете красиви и гладки резултати при изсушаване със сешоара PROluxe You Adaptive. Решетка с усъвършенствано диамантено керамично покритие е наситена с диамантени частици, за да осигури равномерно разпределение на топлината по време на сушене.

Сешоарът PROluxe You Adaptive разполага с интелигентна технология StyleAdapt, която се запознава с косата ви и адаптира топлината към уникалните ви нужди за оформяне на прическата, за да постигнете най-добри резултати.

Дисплеят на LCD екрана на сешоара PROluxe You Adaptive ясно показва избраната от вас настройка. Три режима на оформяне научава, адаптира и персонализира топлината според собствените нужди на косата ви.

| POWER | 2400.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | REMINGTON |
| MODEL: | AC9800 |
| POWER: | 2400.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.060 kg |
| EAN | 5038061135879 |
Total price:130.30 €/254.84 лв.