| POWER | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| TOURIST | No |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CV591LF0 |
| POWER: | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | Yes |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | No |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.960 kg |
| EAN | 3121040085073 |

















