| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CV591LF0 |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 3 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| TИП МОТОР: | DC |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.960 kg |
| EAN | 3121040085073 |

















