| POWER | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| WORK LEVELS | 1 |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5655-1 |
| POWER: | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WORK LEVELS: | 1 |
| COLD JET: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 9003898565515 |








i
"" Today
| POWER | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| WORK LEVELS | 1 |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5655-1 |
| POWER: | 1200.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WORK LEVELS: | 1 |
| COLD JET: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 9003898565515 |