| МОЩНОСТ | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| Марка | FIRST |
| МОДЕЛ: | FA-5655-1 |
| МОЩНОСТ: | 1200.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 9003898565515 |















