| POWER | 2400.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | SP7152 |
| POWER: | 2400.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.430 kg |
| EAN | 8433766000618 |





i
"" Today
Със своите 2400 W мощност и професионален променливотоков двигател, този модел от гамата Pro Care е идеален за постигане на дълготрайни и изискани резултати върху всякакъв тип коса, като винаги се грижи за скалпа.
Тази сушилня е оборудвана със системата Ionic Care, авангардна технология, базирана на йонна сила за постигане на блестяща и мека коса. Просто трябва да го включите, за да се насладите на предимствата на неговите отрицателни йони.
Теглото на този модел варира около 840 грама, което го прави много лесно управляем аксесоар. Такива са и аксесоарите, които включва, което му позволява да се използва като сушилня за пътуване без проблеми.
Включен е лесен за премахване филтър за улесняване на почистването на сушилнята и премахване на запушвания, които могат да възникнат по време на употреба. За да премахнете филтъра, трябва само да отворите корпуса. Поддръжката му е много проста.
| POWER | 2400.00 W |
| HEATING LEVELS | 3 |
| WORK LEVELS | 2 |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | SP7152 |
| POWER: | 2400.00 W |
| HEATING LEVELS: | 3 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| COLD JET: | Yes |
| MOTOR TYPE: | AC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.430 kg |
| EAN | 8433766000618 |