| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CV1831F0 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.647 kg |
| EAN | 3121040088111 |










i
"" Today
| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CV1831F0 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.647 kg |
| EAN | 3121040088111 |