| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD308/10 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8710103961901 |








i
"" Today
| POWER | 1600.00 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD308/10 |
| POWER: | 1600.00 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| COLD JET: | Yes |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8710103961901 |
Total price:42.00 €/82.14 лв.