| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHD308/10 |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| СТУДЕНА СТРУЯ: | Да |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.680 kg |
| EAN | 8710103961901 |











