| МОЩНОСТ | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 6 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | BHD350/10 |
| МОЩНОСТ: | 2100.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 6 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.794 kg |
| EAN | 8710103959595 |











