| POWER | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS | 6 |
| WORK LEVELS | 6 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD350/10 |
| POWER: | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS: | 6 |
| WORK LEVELS: | 6 |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.794 kg |
| EAN | 8710103959595 |







i
"" Today
| POWER | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS | 6 |
| WORK LEVELS | 6 |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | BHD350/10 |
| POWER: | 2100.00 W |
| HEATING LEVELS: | 6 |
| WORK LEVELS: | 6 |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.794 kg |
| EAN | 8710103959595 |