| POWER | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS | 2 |
| WORK LEVELS | 2 |
| IONIZATION | Yes |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CV1810F0 |
| POWER: | 1600.00 W |
| HEATING LEVELS: | 2 |
| WORK LEVELS: | 2 |
| IONIZATION: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.645 kg |
| EAN | 3121040087602 |














