| МОЩНОСТ | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ | Да |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | CV1810F0 |
| МОЩНОСТ: | 1600.00 W |
| СТЕПЕНИ НА ЗАГРЯВАНЕ: | 2 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.645 kg |
| EAN | 3121040087602 |










