| POWER | 1000.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | WAHL |
| MODEL: | 3402-0470 |
| POWER: | 1000.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.500 kg |
| EAN | 8719324860055 |



i
"" in 7 days



| POWER | 1000.00 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| TOURIST | Yes |
| Brand | WAHL |
| MODEL: | 3402-0470 |
| POWER: | 1000.00 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| DIFFUSER: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| MOTOR TYPE: | DC |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.500 kg |
| EAN | 8719324860055 |