| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Да |
| Марка | WAHL |
| МОДЕЛ: | 3402-0470 |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.500 kg |
| EAN | 8719324860055 |



i
"" до 7 дни



| МОЩНОСТ | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Да |
| Марка | WAHL |
| МОДЕЛ: | 3402-0470 |
| МОЩНОСТ: | 1000.00 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ДИФУЗЕР: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Да |
| TИП МОТОР: | DC |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.500 kg |
| EAN | 8719324860055 |