| FOR SANDING OF | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 5ХР60, 5ХР80, 5ХР120, 10ХР240 |
| EAN | 3165140416191 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 5ХР60, 5ХР80, 5ХР120, 10ХР240 |
| EAN | 3165140416191 |