| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 5ХР60, 5ХР80, 5ХР120, 10ХР240 |
| EAN | 3165140416191 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ДЪРВО/МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 5ХР60, 5ХР80, 5ХР120, 10ХР240 |
| EAN | 3165140416191 |