| GRIT | 120 |
| LENGTH | 75.00 мм |
| WIDTH | 533.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 75.00 мм |
| WIDTH: | 533.00 мм |
| EAN | 4014855020188 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| GRIT | 120 |
| LENGTH | 75.00 мм |
| WIDTH | 533.00 мм |
| Brand | KLINGSPOR |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 75.00 мм |
| WIDTH: | 533.00 мм |
| EAN | 4014855020188 |