| GRIT | 240 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 240 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615150 |



| GRIT | 240 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 240 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615150 |