| GRIT | 120 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615204 |



| GRIT | 120 |
| LENGTH | 230.00 мм |
| WIDTH | 93.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| GRIT: | 120 |
| LENGTH: | 230.00 мм |
| WIDTH: | 93.00 мм |
| EAN | 3165140615204 |