| FOR SANDING OF | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| GRIT | 100 |
| LENGTH | 285.00 мм |
| WIDTH | 285.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| FOR SANDING OF: | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| GRIT: | 100 |
| LENGTH: | 285.00 мм |
| WIDTH: | 285.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | VELCRO ЗАКРЕПВАНЕ |
| EAN | 3800972003385 |



| FOR SANDING OF | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| GRIT | 100 |
| LENGTH | 285.00 мм |
| WIDTH | 285.00 мм |
| Brand | RAIDER |
| FOR SANDING OF: | СТЕНИ И ТАВАНИ |
| GRIT: | 100 |
| LENGTH: | 285.00 мм |
| WIDTH: | 285.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | VELCRO ЗАКРЕПВАНЕ |
| EAN | 3800972003385 |