| FOR SANDING OF | БОЯ И ЛАК |
| GRIT | 60 |
| LENGTH | 100.00 мм |
| WIDTH | 70.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ЛАК |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| WIDTH: | 70.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ГРУБО ШЛАЙФАНЕ |
| EAN | 3165140593397 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| FOR SANDING OF | БОЯ И ЛАК |
| GRIT | 60 |
| LENGTH | 100.00 мм |
| WIDTH | 70.00 мм |
| Brand | BOSCH |
| FOR SANDING OF: | БОЯ И ЛАК |
| GRIT: | 60 |
| LENGTH: | 100.00 мм |
| WIDTH: | 70.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ГРУБО ШЛАЙФАНЕ |
| EAN | 3165140593397 |