| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | БОЯ И ЛАК |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ШИРИНА | 70.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | БОЯ И ЛАК |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 100.00 мм |
| ШИРИНА: | 70.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ГРУБО ШЛАЙФАНЕ |
| EAN | 3165140593397 |


