| POWER CONSUMPTION | 710 W |
| SLATE DIAMETER | 225 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | CIMEX |
| MODEL: | DWS220 |
| POWER CONSUMPTION: | 710 W |
| SLATE DIAMETER: | 225 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 1000-2200 |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 2000000083087 |






