| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 710 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | CIMEX |
| МОДЕЛ: | DWS220 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 710 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 1000-2200 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 2000000083087 |






