| POWER CONSUMPTION | 710 W |
| SLATE DIAMETER | 225 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | RTR MAX |
| MODEL: | RTM3793 |
| POWER CONSUMPTION: | 710 W |
| SLATE DIAMETER: | 225 мм |
| SPEED CONTROL: | Yes |
| IDLE SPEED 1/min: | 1000-1850 |
| LENGTH: | 1850.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.300 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES: | ТОРБИЧКА ЗА ПРАХ + 6 БР.ШКУРКИ |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 8694461351256 |





