| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 710 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RTR MAX |
| МОДЕЛ: | RTM3793 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 710 W |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 225 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Да |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 1000-1850 |
| ДЪЛЖИНА: | 1850.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.300 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | ТОРБИЧКА ЗА ПРАХ + 6 БР.ШКУРКИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8694461351256 |





