| MATERIAL | PVC |
| LENGTH | 175.00 см |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | BE175XG |
| MATERIAL: | PVC |
| LENGTH: | 175.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800861107644 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | PVC |
| LENGTH | 175.00 см |
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL: | BE175XG |
| MATERIAL: | PVC |
| LENGTH: | 175.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800861107644 |