| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДЪЛЖИНА | 175.00 см |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | BE175XG |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ДЪЛЖИНА: | 175.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800861107644 |





2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДЪЛЖИНА | 175.00 см |
| Марка | IDEALSTANDARD |
| МОДЕЛ: | BE175XG |
| МАТЕРИАЛ: | PVC |
| ДЪЛЖИНА: | 175.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800861107644 |