| MATERIAL | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| LENGTH | 150.00 см |
| Brand | AQUASTO |
| MODEL: | 10 л/мин., бял |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| LENGTH: | 150.00 см |
| WEIGHT: | 500 г |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223752253 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| LENGTH | 150.00 см |
| Brand | AQUASTO |
| MODEL: | 10 л/мин., бял |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА/КАУЧУК |
| LENGTH: | 150.00 см |
| WEIGHT: | 500 г |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДВОЙНА ОПЛЕТКА |
| EAN | 3800223752253 |